راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

عکس هوایی برج العرب در گوگل بروز شد

چندی پیش هتل بزرگ برج العرب دبی تراس جدید خود را که یک ساحل تفریحی اختصاصی بسیار مجلل می باشد افتتاح کرد. این تراس که در 8 قطعه در فنلاند طراحی و ساخته شده ، با کشتی به خلیج فارس منتقل و در قسمت پشت برج العرب نصب شده.

هتل برج االعرب  دبی یکی از لوکس ترین و مدرن ترین هتل های جهان است و همچنین بلند ترین برج هتل جهان محسوب می شود. برج العرب دارای امکانات رفاهی بسیار زیاد شامل رستوران ها ، کافه ها ، آکواریوم دریایی ، استخر و اسپا ، ترانسفر و باند هلی کوپتر و هر چیزی  در بهترین سطح استاندارد های جهانی می باشد. شاید به واسطه قرار گرفتن برج العرب در یک جزیره مصنوعی  تنها چیزی که کم داشت یک ساحل اختصاصی و استخر روباز بود. محوطه جدید هتل برج العرب می تواند  یک راهکار بسیار جالب برای تکمیل برج العرب باشد.

البته شاید استفاده از این تراس برای افراد زیادی تنها یک آرزو باشد چرا که برای حق استفاده از این تراس قیمت بسیار زیادی در نظر گرفته شده : 100.000 درهم حق عضویت سالانه استراحت گاه ساحلی برج العرب

مدتی پیش تصویری از برج العرب همراه با تراس جدیدش را در صفحه اینستاگرام دبی فا منتشر کردیم که برای بعضی از دنبال کنندگان  سوء تفاهمی پیش آمده بود که این تصویر ساختگیست و یرج العرب دبی چنین محوطه ای ندارد.

13561831_583803548465871_1074832076_n

در آن زمان هنوز تصویر هوایی گوگل مپس از برج العرب بروز نشده بود. امروز این تصویر در گوگل مپس بروز شده و تراس جدید برج العرب در این تصویر کاملا نمایان است.

Burj03

*عکس هوایی برج العرب در گوگل بروز شد را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا