راهنمای ساکنان و گردشگران دبی

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2018)

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2018) در کل خاورمیانه و منطقه منا بزرگترین گردهمایی و رویداد پیرامون این شاخه بسیار مهم از علم پزشکی به شمار می‌آید.

دندان پزشکی یکی از مهمترین، سودآورترین و پراهمیت‌ترین بخش‌های علم پزشکی است، به همین دلیل رویدادهای برگزار شده پیرامون آن همگی تخصصی بوده و از اهمیت زیادی برخوردار هستند. پیشرفت این شاخه از پزشکی نیز ارتباط مستقیمی با پیشرفت تجهیزات مربوط به آن دارد، به همین دلیل یکی از مهمترین بخش‌های نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی، رونمایی از پیشرفته‌ترین و جدیدترین تجهیزات مربوط به آن است. در سال جاری این رویداد بین روزهای هفدهم و نوزدهم بهمن برگزار می‌شود. اگر دندان پزشک بوده و یا در زمینه تجهیزات مربوط به آن فعالیت می‌کنید، از همین الان دست به برنامه‌ریزی زده و به فکر یک تور دبی مناسب باشید.

نشست‌های تخصصی نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی


بخش دیگر این رویداد مربوط به کنفرانس‌های برگزار شده طی آن است که سبب می‌شود دندان پزشک‌ها از آخرین دستاوردها در این علم اطلاع پیدا کنند. این موضوع سبب ارتقای رتبه علمی و دانش آن‌ها شده و به طور مستقیم در میزان درآمد آن‌ها نیز تاثیر خواهد گذاشت.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

دندان پزشک‌های عمومی، متخصص‌ها و جراحان فک و لثه، پرستاران، دستیارها و کمک دستیارهای دندان پزشک‌ها، تکنیسین‌ها، رادیولوژیست‌های فک و دندان، دانشجویان رشته دندان پزشکی در تمامی سطوح، مقاطع و ترم‌ها و همچنین مدیران بیمارستان‌ها، موسسات و درمانگاه‌های دارای بخش دندان‌ پزشکی، همه جزو افراد و مشاغلی هستند که بهتر است حضور در نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی را در برنامه خود بگنجانند.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

از آنجایی که بهداشت دهان و دندان اهمیت بسیار زیادی دارد، تعداد قابل توجهی از بازدیدکنندگان نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی مسئولان دولتی همچون روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی و همچنین روسای بیمارستان‌های دولتی هستند. این افراد که خود متخصص در رشته‌های پزشکی و به احتمال زیاد دندان پزشکی هستند، دوست دارند با آخرین دستاوردهای این علم آشنا شده و برای دانشگاه، موسسه و یا بیمارستان خود جدیدترین و پیشرفته‌ترین دستگاه‌ها را خریداری کنند. این موضوع، سودآوری نمایشگاه برای فعالان صنعت مهندسی پزشکی مخصوصا تجهیزات و ادوات دندان پزشکی را نشان می‌دهد.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

طبق آخرین آمارها، چیزی حدود سی هزار نفر از حرفه‌ای‌ترین‌ها در علم دندان پزشکی در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کنند. با توجه به اهمیت نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی در سطح بین‌المللی، با حضور در آن می‌توان از هزاران برند، محصول، دستگاه و ابزار تخصصی دیدن کرد و همچنین با آخرین رو‌ش‌ها، تکنولوژی‌ها و راهکارها در صنعت دندان پزشکی آشنا شد.

نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی

ابزارآلات مربوط به دندان پزشکی بی‌شمارند، به همین دلیل نمی‌توان نام همه آن‌ها را ذکر کرد. به عنوان مهمترین آن‌ها باید به تجهیزات ضد عفونی اشاره کنیم که محبوبیت زیادی برای بازدیدکنندگان نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی دارند. در این رویداد، برای هر نوع وسیله‌ و ابزاری که در حوزه دندان پزشکی تولید می‌کنید مشتری پیدا خواهید کرد. اگر به منظور آماده‌سازی پیش از عزیمت به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، وب سایت Aeedc.com برای کمک به شما در نظر گرفته شده است.

*نمایشگاه و کنفرانس دندانپزشکی دبی (AEEDC 2018) را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

تاریخ شروع
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۱۷۲۰۱۸-۰۲-۰۶
تاریخ پایان
شمسیمیلادی۱۳۹۶-۱۱-۱۹۲۰۱۸-۰۲-۰۸
فاصله زمانی
شروعپایان۵۶ روز مانده۵۸ روز مانده
مکان روی نقشه

تازه های دبی فا

تازه های برند ها و شعب

شرکت های ساختمانی برتر در دبی
top 10 construction companies in dubai
سینما ریل
reelcinema
اسپینس
spinneys
پاریس گالری
paris gallery
کارفور
carrefour

تازه های تور درون شهری دبی

تور دبی گردش با قایق
speed boat tour from dubai marina
تور دبی بالن سواری
sunrise hot air balloon ride from dubai
تور دبی کویر نوردی با شتر
half day camel trekking desert safari

تازه های شرکت های تجاری دبی

بستن
ویدیو آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب دبی مال - اختصاصی دبی فا
حقایقی از دبی | 20 واقعیت جالب در مورد دبی
آتش نشان های دبی به کمک جت پک با آتش سوزی های بلند مقابله می کنند
جمعیت و ملیت های دبی
عکس هوایی برج العرب در گوگل بروز شد
8 وبسایت خرید آنلاین برتر در دبی:
کارهایی که در سال 2017 باید در دبی انجام دهید
بولینگ در دبی | بهترین مراکز بولینگ دبی
غذا دادن به کوسه ها در آکواریوم دبی مال
10 کاری که نباید در دبی انجام دهید

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟