راهنمای ساکنان و گردشگران دبی
هتل 4 ستاره نووتل (نوفتیل) دبی البرشا | Novotel Dubai Al Barsha 4-star hotel
۳۸۰ بازدبد - ۲ دیدگاه
هتل نووتل البرشا جای خوبی برای اقامت در دبی همراه با خانواده است. محل خوبی داره، نزدیک به امارات ماله. دسترسی به وسایل نقلیه راحته، به ایستگاه متروی شرف دی جی نزدیکه. کارکنان نظافت خوبی داره، و کارکنانش رفتار دوستانه ای دارند. من این هتل رو به افرادی که به دنبال یک بازدید خوب و دلچسب از دبی هستند پیشنهاد می کنم.
هتل 4ستاره رامی رز دبی | Ramee Rose Hotel 4-star hotel
۴۶۸ بازدبد - ۲ دیدگاه
ما از مالزی به اینجا اومدیم. ما داشتیم مسابقات بدمینتون نهایی رو تماشا می کردیم که در نیمه دوم کانال رو عوض کردند! خیلی غیر حرفه ای بود!!! ما حدود 80 نفر بودیم. واقعا بدترین هتلی بود که تجربه کردم!!
هتل 4 ستاره گلوریا دبی | Gloria Hotel 4-star hotel
۷۲۵ بازدبد - ۲ دیدگاه
اقامت خوب و راحتی بود. من برای مدیریت گلوریا و کارکنانش که اقامت ما رو خاطره انگیز کردند بهترین آرزوها رو دارم. ما مشتاقانه منتظریم تا دوباره به این هتل بیایم. حتی کارکنان هتل هم خوب و برجسته بودند.
هتل 4 ستاره کورتیارد بای ماریوت ، گرین کامونتی دبی | Courtyard by Marriott Dubai, Green Community 4-sta
۲۰۶ بازدبد - ۲ دیدگاه
هتل واقعا خوبیه. کارکنانش رفتار دوستانه ای دارند و اتاق ها عالی اند. اینترنت رایگانه و چندین فروشگاه و رستوران و همچنین یک سوپرمارکت نزدیک هتل هست. کار استخر تقریبا تموم شده ولی در حال حاضر قابل استفاده نبود. این هتل رو به شما توصیه می کنم.
هتل 4 ستاره و آپارتمان های امارات کنکورد دبی | Emirates Concorde Hotel
۷۶۳ بازدبد - ۲ دیدگاه
من یک روز و یک شب توی این هتل اقامت داشتم و از یک اقامت با امکانات کامل بهره مند شدم. سالن بدنسازی کوچیک ولی کامل بود. استخر روی پشت بام ساکت و آروم بود. غذا عالی و نمای رودخانه و مرکز شهر خوب بود. من با اتصال به اینترنت مشکل داشتم و کارکنان سریع این مشکل رو برطرف کردند.
هتل 4 ستاره و سوئیت های بوتیک 7 | Boutique 7 Hotel and Suites 4-star hotel
۲۰۹ بازدبد - ۲ دیدگاه
هتل بسیار کثیف و غیر حرفه ای بود. من یک شب اونجا موندم و بلافاصله بعد از این که مورچه های کنار تخت رو دیدم از اونجا بیرون اومدم. حشره های زیادی داشت در حالی که من با بچه به اونجا رفته بودم. صرف نظر از این که فرش کف اتاق سوخته بود و کثیف بود، من نمی تونم حشره ها رو تحمل کنم. اونا پولم رو بهم برنگردوندن. بدترین تجربه ای بود که تا حالا داشتم.
هتل 4 ستاره سامایا دیره دبی | Samaya Hotel Deira 4-star hotel
۴۴۱ بازدبد - ۲ دیدگاه
من این هتل رو توی سایت دبی فا پیدا کردم و به نظرم برای اقامت در دبی خیلی مفید بود. به رودخانه دبی و جاذبه های توریستی دیگه مثل بخش قدیمی شهر نزدیکه. به فرودگاه و مترو هم نزدیکه. در کل خدمات و غذای خوبی داشت و اقامت خیلی راحتی بود.
هتل 4 ستاره بیبلوس دبی | Byblos Hotel 4-star hotel
۵۳۸ بازدبد - ۲ دیدگاه
اتاق های زیبایی داشت هرچند پرده ها جلوی نور رو می گرفتند. اکثر کارکنان خیلی خوب بودند. یک گروه موسیقی انگلیسی خوب ارزشش رو داشت. کلوب روی پشت بام عالیه. فقط از مدیر فعلیش دور بمونید. مشکلات نژاد پرستانه داره. من به خاطر همین اونجا رو ترک کردم.
هتل 4 ستاره الخلیج پالاس دبی | Al Khaleej Palace
۵۷۴ بازدبد - ۲ دیدگاه
خدمات خیلی ضعیف بود. اتاق ها کثیف بودند. مجبور شدم دو برابر هزینه ای که برای یک شب یک اتاق پرداخته بودم بدم. لطفا از این هتل دور بمونید. وقتی دو تا از دوستام اومدن منو ببینن اونا منو مجبور کردن یه اتاق دیگه بگیرم و دو برابر هزینه اتاق رو از من گرفتند.
هتل 4 ستاره ریویرا دبی | Riviera Hotel 4-star hotel
۹۱۸ بازدبد - ۲ دیدگاه
هتل خوب بود و توی محوطه خوبی قرار داشت. به ایستگاه لاریسا نزدیک بود که خوب بود اما اون منطقه تقریبا از مرکز شهر دوره، اما من احساس امنیت می کردم. با کمی پیاده روی میشد به رستوران های نزدیک رفت. یک کارفور هم اون طرف خیابون بود که یک امتیاز به حساب می اومد.
هتل 4 ستاره کوپتورن دبی | Copthorne Hotel Dubai 4-star hotel
۵۰۶ بازدبد - ۲ دیدگاه
دومین بار بود که من توی این هتل اقامت داشتم. این بار ترانسفر فرودگاه هم عالی انجام شد چون دفعه قبل از این مورد شاکی بودم. این هتل هر چیزی که از یک هتل 4 ستاره بخواهید داره. اتاق ها بزرگ اند و حمام هم مجهزه. اگر هر چیزی نیاز داشتید فقط به پذیرش زنگ بزنید، اونا براتون میارن.
صفحه ۵ از ۶ صفحه - ۹۵ نتیجه
۱۲۳۴۵۶
بستن
امارات یکی از پنج مقصد برتر مشاغل بین المللی برای مهاجرین
آب و هوای سرد باعث نابود شدن لاک پشت ها در امارات متحده عربی می شود
سفر به دبی
اطلاعات ضروری کل حمل و نقل دبی
ارزانترین سوپر مارکت دبی کدام است
100.000 درهم حق عضویت سالانه استراحت گاه ساحلی برج العرب
ویدیو داخل برج خلیفه دبی - اختصاصی دبی فا
اطلاعات گردشگری دبی و نکات مربوط به سفردبی
تصاویر ابرماه شب گذشته در دبی
پاریس گالری

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟