با دانشگاه های معروف دبی آشنا شویم

در دبی چند دانشگاه بسیار معتبر وجود دارد که جز دانشگاه های برتر امارات متحده عربی به حساب می آید . و روز به روز در پی بهتر کردن سطح آموزش خود هستند . دانشگاه های دبی عبارتند از :

دانشگاه کالج دارو سازی دبی

یکی دیگر از دانشگاه های معروف دبی در امارات متحده عربی دانشگاه کالج داروسازی دبی است که جز دانشگاه های معروف و مشهور دبی در امارات متحده عربی به حساب می آید .

این دانشگاه قدمتی حدود ۲۷ سال دارد که در سال ۱۹۹۲ توسط حاجی سعید بن احمد آل لوتاهحاجی سعید بن احمد آل لوتاه احداث شده است .این کالج محیطی مناسببرای افرادی میباشد که علاق به دارو سازی دارند و جز دانشگاه های معتبر در زمینه داروسازی در دبی است .

دانشگاه داروسازی دبی

دانشگاه جمیرا دبی

 

یکی از دانشگاه های بسیار معتبر و مشهور در امارات متحده عربی دانشگاه جمیرا می باشد . این دانشگاه در سال ۲۰۱۲ افتتاح شده است و با قدمت کمی که دارد اما جز دانشگاه های با رنک علیمی بالا در امارات متحده عربی و حتی در کل جها به حساب می آید . رشته هایی که بیشتر در این دانشگاه مورد پذیرش است شامل اقتصاد ، علوم بهداشت و درمان و مطالعات اسلامی است . این دانشگاه حدود ۴ هزار دانشجو دارد که از سراسر جهان پذیرش دارد . یکی از شرایط اصلی در قبولی این دانشگاه داشتن نمره تافل می باشد که حد اقل نمره تافل برای پذیرش در دانشگاه جمیرا دبی در امارات متحده عربی نمره ۵۰۵ می باشد .

دانشگاه جمیرا دبی

 

دانشگاه کوییزلند جنوبی دبی

یکی دیگر از دانشگاه های بین المللی دبی که توسط استرالیا تاسیس شده است دانشگاه کوییزلند جنوبی دبی است که اعتبار بین المللی دارد . این دانشگاه تمامی رشته هایی که دارد را تا مقطع دکتری ساپرت می کند و اساتید این دانشگاه تمامی تلاش خود را در جهت آموزش بهتر به دانشجویان به عمل می آورند . گفتنیست مدرک این دانشگاه برابر با تحصیل در دانشگاه های استرالیا دارد و ارسال مدرک از استرالیا صورت می گیرد .

 

دانشگاه ولنگوگ دبی

دانشگاه ولنگوگ در واقع شعبه یک دانشگاه استرلایی است که در امارات متحده عربی در دبی افتتاح شده است .

این دانشگاه در واقع زیر نظر دانشگاه ولنگوگ استرالیا میباشد و اعتبار این دانشگاه با شعبه آن در استرالیا برابری میکند . دانشگاه ولنگوگ دبی یک گزینه بسیار ایده عال برای علاقه مندان زبان میباشد که از مقطع لیسانس تا دکتری را در بر میگیرد و حدود ۳۵۰۰ دانشجو دارد .

دانشگاه ونگوگ دبی

دانشگاه کالج خلبانی امارات در دبی

دانشگاه کالج خلبانی امارات در دبی یکی از دانشگاه های پر طرفدار در امارات متحده عربی و همچنین در دبی است . این دانشگاه از سراسر جهان دانشجو می گیرد و سالانه فارق التحصیلان را به شرکت هواپیمایی امارات معرفی می کند . این دانشگاه در سال ۱۹۸۸ تاسیس شده است . این دانشگاه مورد تایید سازمان ICAO  جهانی  و مطابق با معیار های استاندارد آموزش داده می شود . دوره هایی که رد این دانشگاه به دانشجویان خلبانی ارایه می شود عبارتند از PPL، IR، CPL و دوره های پرواز آزمایشی . گفتنیست دوره های پرواز آموزشی برای هر جلسه هزینه جدا  دارد و جدا از هزینه دانشگاه حساب می شود .

Emirates Flight Training Academy

 

دانشگاه دندانپزشکی بوستون دبی

این دانشگاه بر اساس برنامه های ارایه شده دانشگاه بوستون امریکا عمل می کند و در زمینه تحقیقات دندان پزشکی ، آموززش ، مراقبت و سلامت دندان به دانشجویان آموزش میدهد .  این دانشگاه یک دانشگاه پزشکی و خدمات آموزشی می باشد که در سل ۲۰۰۸ راه اندازی شده است .

دانشکده دندانپزشکی دبی

دانشگاه پزشکی سلامت عمومی  هاروارد دبی :

دانشگاه پزشکی سلامت عمومی  هاروارد دبی در سال ۲۰۱۵ با قراردادی که بین دانشگاه هاروارد  و اداره بهداشت شهر دبی بسته شد شروع به کار کرده است . این دانشگاه برای انجام تحقیقات و رونق در زمینه پزشکی در خاورمیانه تاسیس شده است تا منجر به نو آوری های در زمینه پزشکی شود .

دانشکده پزشکی هاروارد دبی

جهت اطلاع از تور دبی با ما همراه باشید

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *