نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی ۲۰۱۸ PayExpo MENA

نمایشگاه تجهیزات پرداخت دبی ۲۰۱۸ PayExpo MENA رویدادی دو روزه است که به منظور نمایش بهترین اقدامات و الگو های تجهیزات پرداخت و انجام کسب و کار به وجود آمده است. حامیان مالی این نمایشگاه ارائه دهندگان خدمات و محصولات صنعت پرداخت از نوگامان تا حرفه ای ها با برندهای معروف هستند.

PayExpo-Logo

دوره گذشته نمایشگاه تجهیزات پرداخت در استانبول ترکیه برگزار شد؛ اما این دوره، ۱۷ و ۱۸ مهر ماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در قلب خاورمیانه (دبی)، در هتل اینترکنتیننتال فستیوال سیتی دبی برگزار خواهد شد. تجهیزات پرداخت در برابر روش دریافت و پرداخت نقدی بسیار راحت تر، تمیزتر و امن تر خواهد بود.

PayExpo-2018

در این نمایشگاه فناوری های نوین در حوزه تجهیزات پرداخت به نمایش گذاشته خواهد شد. شما قادر خواهید بود که از تمام اپراتورهای پرداخت سرتاسر دنیا، در این نمایشگاه بازدید نمایید. چون غرفه داران این نمایشگاه با اتحادیه ها و اپراتورهای پرداخت همه کشورها همکاری می کنند. این نمایشگاه مکانی برای اشخاص در حوزه تجهیزات پرداخت می باشد. بانک ها، MNO ها، بازرگانان، افراد صاحب نظر و هیئت دولت به منظور ساختن جامعه ای پیشرفته، خالی از پرداخت و دریافت های نقدی، در این نمایشگاه حضور میابند. پس مخاطبان این نمایشگاه، دولت، امور مالی، بانکداری، سیستم های ارتباطی از راه دور، بازی های با پرداخت درون برنامه ای، سیستم های حمل و نقل، خرده فروشان، تفریح و توریسم، FMCG، ارائه دهندگان فناوری های نوین و دیگر امور مرتبط با این حوزه می باشند. همه فعالان حوزه تجهیزات پرداخت در این نمایشگاه دو روزه با یکدیگر ملاقات کرده از فناوری های مالی دنیا اطلاعات جدیدی کسب خواهند کرد و با همکاری یکدیگر شبکه سازی خواهند کرد.در این ملاقات ها، سمینار و کنفرانس ها نمایندگان می توانند  برنامه های خود را انتخاب و طراحی نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.payexpo.com مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *