قوانین جدیدی برای ویزای ده ساله دبی

در دبی و امارات متحده عربی قوانین جدیدی برای اقامت اعلام شده است . قوانین جدید امکان ویزای ۱۰ ساله را برای افرادی که از کشورهای دیگر قصد مهاجرت به دبی و امارات متحده عربی را دارند می دهد . این قوانین جدید فرصت بسیار مناسبی برای افرادیست که میخواهند اهداف خود را در محیطی بسیار پیشرفته و رو به رشد با بهترین شرایط و امکانات تحقق بخشند . چرا که در دبی و امارات متحده عربی روز به روز فعالیت ها و کارمای خارق العاده جهان در آن صورت میپذیرد .

در نشستی که حاکم دبی ، معاون رییس جمهور و نخست وزیر امارات متحده عربی ، شیخ محمد بن راشد ال مکتوم داشتند . این خبر را اعلام داشتند .

ویزای 10 ساله دبی

شیخ محمد در توییتر خود اینگونه خبر ویزای ده ساله برای مهاجران را اعلام کرد :”امارات متحده عربی به عنوان محیطی سازنده برای سرمایه گذاران و نوآوران است که قصد دارند ادامه فعالیت خود را در امارات متحده عربی و دبی انجام دهند . امارات متحده عربی و دبی محیطی باز با ارزش های ویژه وقوانین و  زیر ساخت های انعطاف پذیر است که بهترین سرمایه گذاران و استعداد های درخشان از سراسر جهان را جذب می کند . سرزمین امارات متحده عربی سرزمین فرصت ها و تحقق رویاهای انسانیست . محیطی مناسب برای بروز توانایی های استثنایی افراد است. ”

 

اعلام این خبر حاوی ویزای ده برای افرادی که حرفه های خاص دارند به علاوه پزشکان ، سرمایه گذارن و مهندسان ، دانشجویان ممتاز به همراه خانواده هایشان می باشد . ایشان اعلام داشتند افراد واجد شرایط برای ویزای ۱۰ ساله شامل دانشمندان ، کارآفرینان و نوآوران بعلاوه متخصصان در زمینه پزشکی و علمی پژوهشی میباشند . لذا افراد واجد شرایط از این به بعد با سختی کمتری میتوانند ویزای ۱۰ ساله خود را دریافت کنند و اقامت در دبی را تجربه کنند .

ویزای ده ساله دبی

جهت اطلاع از تور دبی با ما همراه باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *