کابین های بیزینس جدید در پرواز های آدلاید امارات

هواپیمایی امارات چز ایرلاین هایی می باشد که هواپیماهای فوق لاکچری زیادی دارد و خدمات فوق العاده ای را در هواپیماهای خود برای مسافران تور دبی در طول سفر ارایه می دهد .

در پرواز ادلاید در قسمت بیزینس کلاس این هواپیماها در سفر به دبی ، جدیدترین بیزینس کلاس را ارایه خواهد داد .

شروع این بیزینیس کلاس هواپیمایی امارات دبی در پرواز های آدلاید از ۲۸ اکتبر شروع می شود .و با وجود جدید بودن نوع بیزینس کلاس ، قیمت پایینی را ارایه خواهد داد .

به این صورت که چیدمان خود را از ۲-۳-۲ در قسمت بیزینس کلاس در هواپیمای بویینگ ۷۷۷ مدل ۲۰۰LR به حالت ۲-۲-۲   در قسمت بیزینس  کلاس بویینگ ۳۰۰ER تغییر خواهد داد.

هواپیمایی امارات

گفتنیست صندلی های بویینگ ارتقا پیدا کرده در ۲۰۰LR پهن تر خواهد شد به طوری که در هواپیمای بویینگ ۷۷۷ مدل ۳۰۰ER سایز صندلی ها ۲۰٫۵ اینچ است در حالی که در بیزینس کلاس هواپیمایی بویینگ ۷۷۷ مدل ۲۰۰LR با ۲ اینچ بیشتر به ۲۲٫۵ اینچ افزایش خواهد یافت . روکش صندلی ها چرم شامپاینی و با الگوی کوک لوزی پوشیده شده است .

برای هر مسافر در قسمت بیزینس کلاس صفحه نمایشی ۲۳ اینچی ، سلف سرویس اسنک شامل ساندویچ ، چیپس ، میوه و انواع نوشیدنی قرار دارد .

هواپیمای امارات بیزینس

گفتنیست که در این هواپیما صندوق های بالای هر صندلی نیز حذف شده است تا به بخش بیزینس کلاس ، فضای دلبازتری بدهد . قابل ذکر است که در این هواپیمای امارات دبی ، سوییت های فرست کلاس نیز حذف شده است و در اختیار فضای بیزینس کلاس قرار گرفته است .

در سرویس های هواپیمایی آدلاید جابه جایی های گسترده ای انجام خواهد شد. به طوری که شاهد خروج سه سرویس روزانه ایرباس A380 از سیدنی و ملبورن به دبی خواهیم بود که هواپیمای بویینگ ۷۷۷ مدل ۳۰۰ER جایگزین آن خواهد شد .

تیم کلارک مدیر عامل اجرایی شرکت هواپیمایی امارات  از حرکتی فراتر از بیزینس کلاس بویینگ ۷۷۷ می گوید . به طوری که شرکت هواپیمایی امارات در برنامه ۲۰۲۰ در نظر دارد، صندلی های تخت خواب شو را برای هواپیماهای خود قرار دهد . این نوع صندلی ها سفارشی بوده و با ۳۸-۴۰ اینچ توصیف شده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *