نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی MEBAA 2018

نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی MEBAA که هر ساله در کشور امارات متحده عربی و در شهر زیبای دبی برگزار می گردد؛ مهمترین نمایشگاه در حوزه حمل و نقل هوایی در منطقه محسوب می شود. نمایشگاه MEBAA با همکاری انجمن بین المللی حمل و نقل هوایی خاورمیانه برپا میشود. در این نمایشگاه محصولاتی مانند: صنایع خدمات بازرگانی، Air، Aviation ، Airports و Aerospace به نمایش گذاشته می شود.
این دوره نمایشگاه MEBAA از ۱۹ تا ۲۱ آذرماه ۱۳۹۷ از ساعت ۱۰:۰۰ الی ۱۸:۰۰ در نمایشگاه هوایی دبی برگزار خواهد شد.

MEBAA-2018

هر ساله از سراسر دنیا شرکت های بسیاری در این نمایشگاه حضور می یابند. در ارتباطاتی که در این نمایشگاه به وجود میآید، فرصت های بی نظیری برای توسعه تجارت درحوزه حمل و نقل هوایی می باشد. به علاوه این نمایشگاه برای شناختن بهتر صنعت حمل و نقل هوایی و تقویت دانش بازدید کنندگان نیز بسیار مناسب است.

هر ساله در این نمایشگاه انواع هواپیماهای تجاری در معرض عموم قرار می گیرد. در نمایشگاه ۲۰۱۸ MEBAA نیز ۵۰ هواپیما با جدید ترین تکنولوژی ها به نمایش در خواهند آمد. طبق آمار های پیشین به نظر می رسد که این نمایشگاه بیش از ۱۰’۰۰۰ بازدید کننده خواهد داشت. همچنین از ۴۸ کشور دنیا حدود ۴۶۰ غرفه دار محصولات و نوآوری های خود را به نمایش خواهند گذاشت. علاوه بر غرفه داران و بازدید کنندگان شاهد حضور انبوه رسانه ها نیز خواهیم بود. به طور تخمینی می توان افزود که بیش از ۳۰۰ رسانه از سراسر جهان در این نمایشگاه بسیار مهم شرکت خواهند نمود.

به طور حتم میتوان گفت نمایشگاه صنعت حمل و نقل هوایی دبی مهمترین نمایشگاه در منطقه خاورمیانه محسوب می شود. به دلیل اینکه خاورمیانه یکی از مناطق بسیار مهم جهان است؛ که برخی آن را منطقه ای استراتژیکی می نامند. هم اکنون ۲۶% از ناوگان هواپیمایی تجاری خاورمیانه در امارات متحده عربی قرار دارد. سالانه تلاش بسیاری در صدد افزایش این سهم صورت می گیرد تا این رقم به بیش از ۳۰% برسد. در سال های گذشته ما شاهد رشد ۶۸ درصدی صنعت حمل و نقل هوایی خاورمیانه بوده ایم. که این رقم قابل توجه فعالان و کارشناسان این صنعت قرار گرفته است.

 

mebaa-logo

به منظور کسب اطلاعات بیشتر به آدرس www.mebaa.aero مراجعه نمایید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *