ساخت بزرگترین مجتمع تجاری جهان در دبی ، دبی اسکور

ساخت و ساز دبی انگار خستگی ناپذیر است . هرچه زمان پیش میرود شاهد پروژه های عظیم تر از پرژه قبلی را در پیش میگیرد .

تا به امروز مرکز خرید دبی مال بزرگترین مجتمع تجاری در سراسر جهان بوده است که در شهر زیبای دبی واقع شده است . اما خبر جدیدی از یک مجتمع تجاری بزرگتر از دبی مال در پیش است . شرکت اماراتی عمار و دبی هولدینگ در نظر دارند یک مجتمع تجاری عظیم تر از دبی مال را در بندرگاه خور دبی پیاده سازی کنندکه نام آن مجتمع تجاری دبی اسکور است .

 

1

این پروژه به حدی عظیم است که گفته شده است این مرکز خرید مساحتی بیش از ۱۰۰ زمین فوتبال را داراست که امکاناتی شامل خیابان ها ، بازار ها ، هزاران واحد آپارتمان مسکونی ، ۱۵۰۰ اتاق هتل و مراکز خریده فوق العاده لاکچری ، ۸ میلیون فوت فضای خورده فروشی ، بزرگترین محله چینی های خاورمیانه و در طبقه اول این مرکز خرید مکان مناسب گردشگری  و خرید و برگزار کننده برنامه های سیلیبریتی های مشهور جهان ، کنسرت ها ، برنامه های تلویزیونی و نمایشی است . همچنین محیطی مناسب برای خانواده ها می باشد که میتوانند از پارک آبی، باشگاه های ورزشی،  سینما، و سوپرمارکت های این مجتمع بزرگ استفاده کنند. هزینه تخمین زده شده برای این پروژه عظیم و غول پیکر حدود ۱۰ بیلیون درهم تخمین زده شده است .

با توجه به بالا بودن مقدار زیاد هزینه این پروژه نیمی از آن از طریق وام و نیم دیگر آن از طریق سرمایه گذاری عمار تامین میشود.

این مرکز خرید عظیم دارای سقف های شیشه ای است . سقفهایی که آسمان آبی دبی را نمایش میدهد و محیطی آرام بخش را فراهم میکند .

از فرودگاه تا این مرکز خرید مگامال یک مترولینک در نظر گرفته میشود تا مسافران را به صورت رایگان از فرودگاه به این مرکز خرید هدایت شوند . گفتنیست با توجه به حجم ۷۵ میلیونی ای که از این فرودگاه عبور میکنند . روزانه حدود ۵-۶ میلیون نفر نیز از این مرکز خرید بازدید خواهند کرد . و محیطی عالی برای مسافران خواهد بود که تایم خود را قبل و بعد از پرواز پر کرده و از خرید و محیط مرکز تجاری اسکور مال  لذت ببرند .

سخنگوی سازنده دبی اسکور اعلام کرده است : ” این مجتمع برای نسل جدید ساخته شده است مناسب افرادی است  که به تکنولوژی علاقه دارند و همواره متصل به اینترنت و تکنولوژی هستند . ”

اگر شما هم اهل سفر به دبی و گردش هستید با سایت دبیفا که مرجع تخصصی و همه جانبه در زمینه دبی می باشد همراه باشید . جهت اطلاع از تور دبی ، ویزا دبی با ما در ارتباط باشید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *