نمایشگاه لوازم آرایشی و بهداشتی دبی

شهر دبی یکی از شهر های پیشرفته و توسعه یافته در منطقه خاور میانه می باشد. شهر دبی علاوه بر مراکز تفریحی و گردشگری دارای نمایشگاه ها و جشنواره های متعددی است. نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی از جمله نمایشگاه های معتبر و به روز دنیا در این زمینه می باشد. در اینجا به نکاتی راجع به بازدید از نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی می پردازیم.

نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایش و بهداشتی

منطقه خاورمیانه از جمله مناطقی است که در زمینه سلامت و بهداشت نیاز به توجه خاص و برنامه های ویژه دارد. نمایشگاه های مختلفی در شهر دبی هر ساله برگزار می شود که در مورد موضوعات مختلف از جمله مسائل مرتبط سلامت و بهداشت می باشد. نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایش و بهداشتی جزو نمایشگاه های بزرگ منطقه خاورمیانه در این زمینه است. زمان برگزاری این نمایشگاه در تاریخ بین ۱۸ تا ۲۰ اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۷ می باشد. این نمایشگاه ۱۹ سال است سالیانه در شهر دبی برگزار می شود و تعدا زیادی گردشگر و متخصص در عرصه آرایش و بهداشتی به این شهر سفر می کنند. این نمایشگاه تاثیر زیادی بر روی صنعت زیبایی و مد در منطقه خاورمیانه و جهان دارد. این رویداد امکان ملاقات و دیدار با ۱۳۰۰ شرکت فعال در زمینه صنعت آرایشی و بهداشتی را برای بازدید کنندگان فراهم می کند.

0a7d97071828da65151775fc572477c0

خدمات و محصولات ارائه شده در نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی

خدماتی که برای بازدید از نمایشگاه شهر دبی در زمینه لوازم آرایشی و بهداشتی  به بازدید کننده ارائه می شود عبارتند از: تور دبی، رزرو هتل، خرید بلیط هواپیما، خدمات تهیه کارت ورودی به نمایشگاه، پوشش بیمه سامان و ویزای کشور امارات می باشد. این خدمات با توجه به اعلام نیاز فرد می تواند شامل موارد دیگری نیز بشود. محصولات ارائه شده در این نمایشگاه عبارتند از لوازم مو و ناخن، لوازم آرایشی و مراقبت از پوست، تجهیزات حرفه ای بهداشتی، عطر، ماشین آلات و بسته بندی مواد اولیه می باشد. مخاطبان اصلی بازدید کننده از این نمایشگاه می تواند خریداران، تولید کنندگان، خرده فروشان، مشاوران، وارد کنندگان، توزیع کنندگان و متخصصان لوازم آرایشی و بهداشتی باشند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *