شهربازی فراری ورد ابوظبی

Ferrari World Abu Dhabi

شما اولین امتیاز دهنده باشید من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
ابوظبی - جزیره یاس
+971 2 496 8000
مشاهده عکس های بیشتر
نقشه گوگل
شهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فاشهربازی فراری ورد ابوظبی - Ferrari World Abu Dhabi - دبی فا

بیسان گشت مجری مستقیم تور دبی

لوگوی بیسان گشت ۰۲۱-۶۶۵۳۸۰۶۱
شهربازی فراری ورد : یکی از تفریحات مورد علاقه بسیاری از مردم سراسر دنیا ، در هر سن و سالی ، بازی و تفریح در شهر بازی است . شهربازی ها با توجه به امکاناتی که دارند ممکن است تنها شامل بازی های رایانه ای باشند یا آنکه انواع سرسره های بلند ، ترن های هوایی ، تونل وحشت و .. را در خود جای دهند . یکی از شهر بازی های بسیار مشهور و بزرگ دنیا در کشور امارات متحده عربی قرار دارد . این شهر بازی " فراری ورد " یا دنیای فراری نام دارد . جالب است بدانید که فراری ورد بزرگترین شهربازی سرپوشیده در سراسر دنیا است که مساحت آن 200000 متر مربع می باشد . همچنین فراری ورد دارای یکی از سریع ترین ترن هوایی های دنیا به نام " فرمول روسی " است . سرعت این ترن هوایی به 240 کیلومتر در ساعت می رسد . نکته جالب دیگر در مورد فراری ورد آن است که بزرگترین آرم شرکت فراری که تا کنون در جهان دید ه شده روی سقف فراری ورد قرار گرفته و ابعاد آن 65 در 48.5 متر می باشد . از جمله امکانات شهربازی فراری ورد علاوه بر شهر بازی ، چند موزه فراری ، شبیه ساز های رانندگی با ماشین های ساخت شرکت فراری و فروشگاه وسایلی با برند فراری است . هزینه ورود به فراری ورد شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید هزینه ورود به این شهربازی را بر اساس قد افراد می سنجند ! هزینه ورود به فراری ورد در سال 2014 میلادی به شرح زیر است : افراد با قد بالای 120 سانتی متر ، 240 درهم افراد با قدی کوتاه تر از 120 سانتی متر 190 درهم کودکان کمتر از 3 سال ، رایگان این شهربازی عظیم که از سال 2010 میلادی فعالیت خود را آغاز کرده ، توجه گردشگران بسیاری از کشورهای گوناگون را به سوی خود جلب می نماید . شهر بازی فراریورد در منطقه ابوظبی ، در جزیه یاس بنا شده است . اگر شما نیز طرفدار هیجان هستید و شهربازی های معمولی دیگر نمی توانند شما را به وجد آورند ، تفریح در شهر بازی فراری ورد را از دست ندهید .
نمایش بیشتر

تفریح گاه های شهربازی فراری ورد ابوظبی

*شهربازی فراری ورد ابوظبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

هنوز کاربری به این شهر بازی امتیاز نداده . شما اولین نفر باشید.
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
0 نفر
عالی
0 نفر
خوب
0 نفر
متوسط
0 نفر
بد
0 نفر
دیدگاه ها

توجه : ممکن است بعضی دیدگاه ها از وبسایت های خارجی توسط متعرجمان دبی فا ترجمه شده باشد.

" من واقعا مشتاق دیدن فراری وورد بودم. برای یک استراحت 4 روزه به دبی رفتیم. من و همسرم قبل از ینکه از دنیای فراری دیدن کنیم، با تاکسی ای که گرفته بودیم، از مسجد جامع ابوظبی دیدن کردیم.
"
مفید بود ؟ تشکر
" مکانی فوق العاده در ابوظبی که ارزش حداقل یکبار بازدید رو داره. سواری ها خیلی خوب هستند اما برای کودکان و افرادی که بیماری قلبی دارند توصیه نمی شه. امیوارم همه هموطنام بتونن یه روز اینجار تجربه کنن
"
مفید بود ؟ تشکر
" ساعت 4 بعد از ظهر به فراری ورد رسیدم که دیر وقت بود و زیاد شلوغ نبود. تقریبا تمامی سواری ها را امتحان کردم. ولی ماشین فرمول روسی که سریعترین ترن دنیا است، به دلیل تعمیرات کار نمی کرد. کاملا نا امید شدم. قیمت بلیط هم خیلی گرون بود.
"
مفید بود ؟ تشکر
" خیلی خوب بود. تعداد دفعاتی که فرمول روسی و فلای اکسس رو سوار شدم، از دستم در رفت. فرمول روسی سریعه خیلی سریع! و فلای اکسس دستگاه جدیدی بود که به نظر من بسیار جذاب بود. "
مفید بود ؟ تشکر
" در اینجا سعی شده که علاوه بر حفظ زمینه ی نمایشگاهی آن، زمینه ی پارک تفریحی نیز فراهم شود. همچنین سعی شده که برای تمامی سنین، سرگرمی ایجاد شود بنابر این فقط برای یک عده ی خاص نیست و وسایل زیادی مخصوص جوان تر ها و یا کهنسال ها ندارد. از بازدیدی که داشتم لذت برم اما برای هزینه ی آن برای این امکانات بالا است.
"
مفید بود ؟ تشکر
" واقعا ناامید کننده بود. اتلاف وقت و هزینه بود.وضعیت صف ها افتضاح بود برای ترن فرمولا باید بیش از 2 ساعت منتظر می موندیم. دستگاه Gforce بسته بود.ما از ساعت 1 تا 7 بعد از ظهر اونجا بودیم و تنها تونستیم 2 دستگاه مناسب را سوار شیم.
"
مفید بود ؟ تشکر
" ما پارسال اونجا رفتیم از بیرون به نظر می رسید که تعطیله. هیچ کدوم از ترن ها کار نمی کرد. علف های بلند هرز همه جا رشد کرده بود. وقتی مسئله را از مسئول ورودی پارک جویا شدیم، گفت که شهربازی بسته است ولی پارک ابی بازه با توجه به وضع خراب وردودی،پشیمون شدیم و برپشتیم. وقعا توی این مدت محدود یه روزمون خراب شد "
مفید بود ؟ تشکر
" به درستی از این پارک نگه داری نشده. زمانی که تازه افتتاح شده بود خیلی خوب بود و گزینه های تفریحی زیادی داشت. اما این مکان به خاطر نگه داری ضعیف، در اخرین قسمت جاذبه های گردشگری دبی قرار گرفته است. امیداوارم که برای بازسازی این محل، تصمیم جدیدی گرفته شه. "
مفید بود ؟ تشکر
" به نظر می رسه که روز های خوب این پارک خیلی وقت پیش تموم شده. اما پارک ابی هنوز خوبه و همیشه خلوته و صفی وجود ندارد. قیمت ارزونی هم دارده (البته از دبی خیلی دوره). یک روز کامل برای چند ساعت به استخر و سپس به سراغ سواری های پارک رفتیم. این سومین باری بود که به این پارک می رفتیم.اگر به دنبال هیجان هستین، اینجا جای شما نیست. ولی اگر به دنبال ارامش در کنار خانواده و استخر هستین، می تونین از اینجا لذت ببرید.
"
مفید بود ؟ تشکر
تصاویر ارسالی کاربران

شهربازی فراری ورد ابوظبی 0 فالور 0 تصویر

نقشه گوگل
مکان های نزدیک شهربازی فراری ورد ابوظبی
  • خرید
  • هتل
  • تفریح و سرگرمی
  • رستوران و خوراکی
  • سایر
  • ایستگاه مترو
سایر شهر بازی نزدیک به شهربازی فراری ورد ابوظبی
بستن
ممنوعیت توقف در حاشیه جاده برای اقامه نماز در دبی
با اتوبوس های محلی دبی آشنا شوید
نکات ایمنی مهم در سفر به دبی
نقاشی دیواری خیابانی در دبی
ساخت بزرگترین چرخ فلک دنیا در دبی ، عین دبی
تور دبی : شام در قایق کروز 5 ستاره بر روی خور دیره
حقایقی از دبی | 20 واقعیت جالب در مورد دبی
آب مهمترین مشکل پیش روی امارات متحده عربی است
قوانین ویزا امارات در هنگام ورود به دبی
ویدیو آکواریوم دبی و باغ وحش زیر آب دبی مال - اختصاصی دبی فا

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

شهربازی فراری ورد ابوظبی

لطفا منتظر بمانید...