تور اتوبوس شگفت انگیز دبی

Wonder Bus Dubai Tours

شما اولین امتیاز دهنده باشید من اینجا رفتم | یه روزی اینجا میرم | اینجا رو دوست دارم
مجتمع تجاری برجمان سنتر دبی
+971 4 359 5656
مشاهده عکس های بیشتر
نقشه گوگل
تور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فاتور اتوبوس شگفت انگیز دبی - Wonder Bus Dubai Tours - دبی فا

بیسان گشت مجری مستقیم تور دبی

لوگوی بیسان گشت ۰۲۱-۶۶۵۳۸۰۶۱
اتوبوس شگفت انگیز دبی : حتما شما نیز مانند بسیاری دیگر از علاقمندان به تور دبی ، می دانید که شهر دبی مملو است از انواع مناطق گردشگری و تفریحات جذابی که مشابه برخی از آن ها را در هیچ کجای جهان نمی توان یافت . در مقالات پیشین در مورد مکان های تاریخی شهر دبی ، برج های گوناگون ، پارک ها ، پارک های آبی ، باغ وحش دبی ، شهر بازی دبی و بسیاری از مراکز دیدنی دبی برایتان نوشتیم . در این مطلب شما را با یکی دیگر از تفریحات خاص دبی به نام " اتوبوس شگفت انگیز " (Wonder Bus Dubai Tours) آشنا می کنیم . اتوبوس شگفت انگیز چیست ؟ اتوبوس شگفت انگیز دبی در واقع یک وسیله نقلیه با ظاهری مشابه اتوبوس های معمولی است . این اتوبوس خارق العاده ، توانایی ویژه ای دارد . یعنی علاوه بر آنکه می تواند مانند تمامی اتوبوس های معمولی به سادگی روی زمین و در خشکی حرکت کند ، این توانایی را دارد که وارد آب شده و مانند یک قایق بر روی آب شناور گردد تا مانند یک قایق امن مسافرین را جابه جا نماید ! سفر با این اتوبوس با گردش در شهر شروع شده و از میان مزارع پرورش شتر ، تپه های شنی ، دهکده های بادیه نشین و ... می گذرد . در ادامه اتوبوس وارد خور می گردد تا مسافرین ساعتی بر روی این رودخانه به گردش بپردازند و از تماشای مناظر لذت ببرند . امکانات اتوبوس شگفت انگیز به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران ، اتوبوس شگفت انگیز دبی به سیستم برودتی و همچنین جلیقه های نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز ( برای استفاده در مواقع ضروری ) مجهز شده است . همچنین در طول مسیر یک راهنما اطلاعات مفیدی در اختیار گردشگران قرار می دهد که سفر با این وسیله نقلیه خارق العاده را جذاب تر می نماید . اگرچه سواری با اتوبوس شگفت انگیز گران نیست اما بهتر است پیش از سفر بلیت تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را تهیه فرمایید . دفتر مدیریت این تور در
امکانات :

اتوبوس شگفت انگیز دبی : حتما شما نیز مانند بسیاری دیگر از علاقمندان به تور دبی ، می دانید که شهر دبی مملو است از انواع مناطق گردشگری و تفریحات جذابی که مشابه برخی از آن ها را در هیچ کجای جهان نمی توان یافت .
در مقالات پیشین در مورد مکان های تاریخی شهر دبی ، برج های گوناگون ، پارک ها ، پارک های آبی ، باغ وحش دبی ، شهر بازی دبی و بسیاری از مراکز دیدنی دبی برایتان نوشتیم . در این مطلب شما را با یکی دیگر از تفریحات خاص دبی به نام " اتوبوس شگفت انگیز " (Wonder Bus Dubai Tours) آشنا می کنیم .

اتوبوس شگفت انگیز چیست ؟

اتوبوس شگفت انگیز دبی در واقع یک وسیله نقلیه با ظاهری مشابه اتوبوس های معمولی است . این اتوبوس خارق العاده ، توانایی ویژه ای دارد . یعنی علاوه بر آنکه می تواند مانند تمامی اتوبوس های معمولی به سادگی روی زمین و در خشکی حرکت کند ، این توانایی را دارد که وارد آب شده و مانند یک قایق بر روی آب شناور گردد تا مانند یک قایق امن مسافرین را جابه جا نماید !
سفر با این اتوبوس با گردش در شهر شروع شده و از میان مزارع پرورش شتر ، تپه های شنی ، دهکده های بادیه نشین و ... می گذرد . در ادامه اتوبوس وارد خور می گردد تا مسافرین ساعتی بر روی این رودخانه به گردش بپردازند و از تماشای مناظر لذت ببرند .

امکانات اتوبوس شگفت انگیز

به منظور رفاه حال مسافران و گردشگران ، اتوبوس شگفت انگیز دبی به سیستم برودتی و همچنین جلیقه های نجات و سایر تجهیزات مورد نیاز ( برای استفاده در مواقع ضروری ) مجهز شده است .
همچنین در طول مسیر یک راهنما اطلاعات مفیدی در اختیار گردشگران قرار می دهد که سفر با این وسیله نقلیه خارق العاده را جذاب تر می نماید .
اگرچه سواری با اتوبوس شگفت انگیز گران نیست اما بهتر است پیش از سفر بلیت تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را تهیه فرمایید .

دفتر مدیریت این تور در مجتمع تجاری برجمان سنتر دبی  می باشد.

نمایش بیشتر

*تور اتوبوس شگفت انگیز دبی را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید :

هنوز کاربری به این تور شهری امتیاز نداده . شما اولین نفر باشید.
از کاربران وبسایت :
0 نفر اینجا رو دوست دارند. ( صفر نفر! )
0 نفر اینجا رفته اند. ( صفر نفر! )
0 نفر قصد دارن اینجا برن. ( صفر نفر! )
شما چطور ؟
لطفا وارد حساب کاربری شوید.


فوق العاده
0 نفر
عالی
0 نفر
خوب
0 نفر
متوسط
0 نفر
بد
0 نفر
دیدگاه ها

توجه : ممکن است بعضی دیدگاه ها از وبسایت های خارجی توسط متعرجمان دبی فا ترجمه شده باشد.

شما اولین دیدگاه رو در مورد تور اتوبوس شگفت انگیز دبی بنویسین.
تصاویر ارسالی کاربران

تور اتوبوس شگفت انگیز دبی 0 فالور 0 تصویر

نقشه گوگل
مکان های نزدیک تور اتوبوس شگفت انگیز دبی
  • خرید
  • هتل
  • تفریح و سرگرمی
  • رستوران و خوراکی
  • سایر
  • ایستگاه مترو
سایر تور شهری نزدیک به تور اتوبوس شگفت انگیز دبی
بستن
درباره ممنوعیت ویزای دبی و قوانین آن بیشتر بدانید (قسمت دوم)
توریست هندی در سفر به دبی کشته شد
دو رنگارنگ در دبی - color run
7 کاری که باید در دبی مارینا انجام دهید
ساخت بزرگترین ترن هوایی در دبی
مقایسه چرخ فلک های چشم لندن و چشم دبی
تعطیلات عمومی امارات متحده عربی 2018
نمایشگاه هدایا دبی
10 کاری که نباید در دبی انجام دهید
7 کاری که باید در دبی مارینا انجام دهید

ثبت نام کاربر جدید

قبلا ثبت نام کرده اید؟ وارد شوید
ثبت نام با گوگل یا

ورود

ورود با گوکل یا رمز عبور را فراموش کرده اید؟

جستجو

تور اتوبوس شگفت انگیز دبی

لطفا منتظر بمانید...